FKL

 Lekárske vyšetrovacie lehátko FKL-1

Vyšetrovacie lehátko je vyrobené z lakovaných oceľových profilov, ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu, dezinfekcii a UV žiareniu. Lehátko má pevnú konštrukciu, ktorú zabezpečujú pozdĺžne aj priečne priečky.

Ložná plocha lehátka je 2-segmentová s reguláciou opierky hlavy pomocou západkového mechanizmu. Pod ložnou plochou je držiak na jednorazové utierky.

Čalúnenie ložnej plochy je vyrobené z vodeodolnej, bezšvovej tkaniny s hladkou štruktúrou s možnosťou výberu farby z farebnej škály spoločnosti FORMED. Čalúnenie je odolné voči dezinfekčným prostriedkom.

Lekárske vyšetrovacie drevené lehátko FKL-2

Vyšetrovacie lehátko je vyrobené z dreva a z materiálov vo farbách a štruktúre bukového dreva. Nohy lehátka sú spojené priečkami, ktoré zabezpečujú pevnú konštrukciu.

Ložná plocha je 2-segmentová, s možnosťou polohovania pomocou západky. Pod ložnou plochou sa nachádza držiak na jednorazové utierky.

Čalúnenie ložnej plochy je vodeodolné, bezšvové s hladkou štruktúrou s možnosťou výberu farby z farebnej škály spoločnosti FORMED. Čalúnenie je odolné voči dezinfekčným prostriedkom.

Technické parametre:

Celková dĺžka 1970 mm
Celková šírka 560 mm
Výška 570 mm
Maximálne prípustné zaťaženie 180 kg
Výšku je možné prispôsobiť požiadavkám klienta.

 

Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij