Ponuka

SYMBIOsteel

Nemocničný nábytok z nerezovej ocele je ideálny pre nemocnice

- ODOLNOSŤ VOČI CHEMIKÁLIÁM

- ODOLNOSŤ VOČI VODE

- ZVÝŠENÁ ODOLNOSŤ VOČI MECHANICKÉMU POŠKODENIU

- RÔZNY MODULOVANÝ NÁBYTOK

- ZDRAVOTNÍCKY CERTIFIKÁT

Kolekcia nemocničného nábytku SYMBIOsteel je stvorená pre používanie v nemocniciach. Vzhľadom na vlastnosti nerezovej ocele, nábytok možno používať mnoho rokov bez straty svojich základných vlastností. Odolnosť voči umývaniu a dezinfekcii a vysoká nosnosť sú základné výhody nábytku SYMBIOsteel.

Nerezová oceľ je veľmi populárny materiál v nemocniciach, pretože nerezový nábytok sa najčastejšie hodí k iným prvkom zdravotníckeho vybavenia. Nábytok je v harmónii s panelovým systémom na operačných sálach, s vozíkmi, operačnými stolmi a s inými prvkami z nerezovej ocele.

Nie každému sa môže páčiť kovový vzhľad nemocničného nábytku. Máme na to spôsob. Vyfarbíme vybrané prvky nábytku farbou, ktorá sa bude hodiť do tvojho priestoru.

Ponúkame širokú škálu zdravotníckeho vybavenia, ale aj produkty podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov. Používame iba vysoko kvalitnú nehrdzavejúcu oceľ.

Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij