Ponuka

SYMBIOmed

Zdravotnícky nábytok SYMBIOmed vhodný pre používanie v nemocniciach

- ODOLNOSŤ VOČI CHEMIKÁLIÁM

- ODOLNOSŤ VOČI VODE

- ZVÝŠENÁ ODOLNOSŤ VOČI MECHANICKÉMU POŠKODENIU

- ODOLNOSŤ VOČI UV ŽIARENIU

- ZDRAVOTNÍCKY CERTIFIKÁT

Kolekcia zdravotníckeho nábytku SYMBIOmed je špeciálne navrhnutá do priestorov, v ktorých sa vykonávajú rôzne zdravotnícke procedúr. Plastová doska použitá pri výrobe má rad užívateľských výhod a je trvácnejšia ako tradičná laminátová doska. Je to materiál odolný voči umývaniu, dezinfekčným prostriedkom, UV žiareniu a plastová výplň zabezpečuje, že doska neabsorbuje vlhkosť,  kvapaliny a nenapučí. Okrem toho je doska odolná voči mechanickému poškodeniu.

Organizuj si svoj logistický systém na oddeleniach podľa uceleného systému ISO. Zdravotnícky nábytok SYMBIOmed je súčasťou kolekcie nábytku Formed na základe zdravotníckeho systému, ktorý umožňuje slobodne premiestňovať a pohybovať s nádobami medzi rôznymi nábytkovými modulmi. Podnosy, koše môžu byť upravené v systéme SYMBIOmed a tiež medzi inými prvkami nábytku SYMBIO. Tento systém sa vzťahuje aj sériou vozíkov a mobilných stolíkov. To zjednodušuje a uľahčuje organizáciu práce a šetrí čas.

Biela ako základná farba povrchu nábytku a jedinečné okrajové farby sú charakteristickým znakom tejto kolekcie nábytku. Určite dlho zostane v pamäti.

Projektovanie interiéru, najmä zdravotníckeho, je pre nás výzvou, stimuluje našu zvedavosť a kreativitu. Podmienky pre zdravotnícke priestory sú presne určené v predpisoch, ale každý projekt vyžaduje individuálnu analýzu. O koncepcii interiéru premýšľame na základe získaných skúseností, ale tiež sa radi dozvieme niečo nové a navrhneme nové riešenie. Oceňujeme príležitosť k práci a všetky informácie a pripomienky od užívateľov. Vďaka nim a našim skúsenostiam tvoríme projekty na mieru podľa požiadaviek zákazníkov.

Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij