Ponuka

SYMBIOalu

Zdravotnícky nábytok SYMBIOalu vhodný pre používanie v nemocniciach

- JEDNODUCHÁ VÝMENA POŠKODENÝCH ČIEL

- NÁBYTOK NA MIERU

- LAKOVANÉ REGÁLE

- RÔZNY MODULOVANÝ NÁBYTOK

- ZDRAVOTNÍCKY CERTIFIKÁT

Kolekcia zdravotníckeho nábytku SYMIOalu je osvedčená, klasická a rámová konštrukcia nábytku z hliníkových profilov. Vďaka tomu je konštrukcia pevná a odolná a ak je nevyhnutné, jednoducho opraviteľná. Zaoblené hrany profilov prispievajú k zvýšeniu bezpečnosti a ochrane pred úrazom pri prevádzke nábytku - ako pre personál, tak aj pre pacientov. 

V kolekcii zdravotnícho nábytku SYMBIOalu sa nachádzajú stolíky, vozíky, asystory, vyšetrovacie stoly, ktoré umožňujú vybaviť miestnosť v jeden ucelený vizuálny systém nábytku. Vyber si zostávajúce položky vybavenia miestnosti z jednej kolekcie SYMBIOalu.

V rámci systému nábytku SYMBIOalu môžeme vyrobiť ideálny nábytok podľa rozmerov tvojej miestnosti. Môžeme taktiež vyrobiť iný nábytok než štandardný - užívateľ sa rozhodne o tom, aké má mať miestnosť vybavenie.

 

 

Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij