Stolíky na lieky

Inštrumentálne vozíky FWZ-1 sú určené pre umiestnenie na operačných sálach, vo vyšetrovacích miestnostiach a v ambulanciách. Ponúkané sú vo verziách s 2 alebo s 3 doskami.

Konštrukcia:
Nohy vozíkov sú vyrobené z hliníkových profilov s priemerom 35 mm alebo voliteľne z lakovaných oceľových profilov, poprípade z nerezovej ocele. Dosky sú vyrobené z HPL o hrúbke 8 mm a majú zábradlie z nerezovej ocele, ktoré chráni predmety pred spadnutím. Použité materiály zabezpečujú spoľahlivosť, dlhú trvácnosť, jednoduchosť pri používaní a možnosť dezinfekcie pomocou všeobecne dostupných prostriedkov. Vrchná doska ma integrovaný držiak na tlačenie. Vozík je vybavený 4 kolieskami, ktoré nefarbia podlahu s priemerom 75 mm, dve z nich sú s brzdou. Kolieska majú nárazníky.

Technické parametre:

Celková dĺžka 800 mm
Celková šírka 550 mm
Celková výška 890 mm
Výška po hornú dosku 860 mm
Výška najnižšej dosky vo verzii s troma doskami 196 mm

 

Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij