Operačný stôl Tri Max

 Elektrohydraulický operačný stôl Tri Max

Výnimočné technické parametre    
- minimálna výška iba 530 mm,
- predlženie stola o 360 mm.

Operačný stôl TRI-MAX je navrhnutý takým spôsobom, aby poskytoval vynikajúce technické parametre pre zdravotnícky personál, optimálne uloženie operovaného pacienta a chirurgovi dobrý prístup pri operácii.

Operačný stôl umožňuje ovládanie diaľkovým ovládačom alebo nožným pedálom. Regulácia sa týka nasledujúcich funkcií: výška, posun pozdĺžne i do bokov, regulácia operadla, ovládanie segmentov stola, nastavenie segmentov stola flex a reflex a taktiež blokovanie jazdných koliesok. Iné mechanizmy sú ovládané manuálne, avšak sú realizované bez veľkých ťažkostí zdravotníckym personálom.

Posun výšky stola až o 360 mm v kombinácii s úzkym stĺpikom stola dáva vynikajúcu možnosť monitorovania pacienta C ramenom po celej dĺžke stola. Táto konštrukcia stola má bočné kovové nosníky, ktoré umožňujú zameniť segmenty hlavy a nôh. Okrem toho tunel na RTG umožňuje komfortnú realizáciu RTG snímok.

Technické parametre:

dlžka stola 2000 mm (predĺženie o 60 mm)
šírka pracovnej dosky (bez bočných líšt) 520 mm
výška stola (bez matraca) 530 – 1010 mm
trendelenburg/anti-trendelenburg 30°/30°
bočný náklon 25°/25°
regulácia opierky hlavy (hore/dole) 60°/90°
regulácia opierky pliec (hore/dole) 80°/30°
regulácia opierky nôh (hore/dole) 30°/90°
horizontálna odchýlka každej opierky nôh 0° - 90°
pozdĺžne zväčšenie stola 36 mm
výška obličkovej lavičky 121 mm (voliteľné)
funkcia flex-reflex 210°/100°
prípustné zaťaženie stola 300 kg

 

Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij