Operačný stôl Dr Max

Elektrohydraulické operačné stoly Dr. Max séria 7000

Sofistikovaný dizajn, najnovšia technológia a zaručený výkon ...

Skontaktujte sa s nami a zoznámte sa s detailami.
Otestujte ho a budete ho chcieť navždy.

Operačný stôl bol navrhnutý tak, aby zabezpečoval pohodlné, jednoduché a intuitívne používanie pre zdravotnícky personál. Hodnoty technických parametrov sú v rovnováhe s ostatnými vlastnosťami stola, bezpečnosťou užívania, ľahkosťou obsluhy. Osobitný dôraz sa kládol na možnosť spolupráce s C-ramenom, aby bolo možné využiť moderné technológie pri operácii.

Operačný stôl má elektro-hydraulický hriadel, ktorý umožňuje upraviť nasledujúce funkcie: výška, posun pozdĺžne i do bokov, regulácia operadla, ovládanie segmentov stola, nastavenie segmentov stola flex a reflex a taktiež blokovanie jazdných koliesok. Iné mechanizmy sú ovládané manuálne, avšak sú realizované bez veľkých tažkostí  zdravotníckym personálom.

Ovládanie funkcií operačného stola je možné ručným ovládačom (možnosť ovládača aj pri základnom vybavení stola). Blokovanie stola je realizované ovládačom na elektrický spôsob, ale je aj možnosť mechanického odblokovania. Iné mechanizmy umožňujú manuálne nastavenie funkcií, avšak sú realizované bez veľkých tažkostí zdravotníckym personálom.

Zvlášť dôležité je dosiahnuť vysokú úroveň bezpečnosti užívania operačného stola. Z toho dôvodu je možné napájať stôl z 2 nezávislých zdrojov - zo siete alebo zo sady vysokokapacitných a bezpečných batérii umožňujúcich fungovať pri 80 až 100 operáciách až do ďalšieho nabíjania. Výhodným, ale rovnako bezpečným je používanie doplnkového pohonu - ovládacej páky, ktorá je na podstavci stola (volitelné). Umožňuje ovládanie všetkých funkcii realizovaných cez elektro-hydraulický pohon.

Matrace na operačný stôl môžu byť vyrobené pomocou novej technológie Nano Ag+. Majú vlastnosti antibakteriálne a proti preležaninám. Antibakteriálna vrstva poskytuje stálu ochranu pred baktériami a z povrchu matraca ich zredukuje až 99,8 %.

Technické parametre:

dĺžka stola 2000 mm (predĺženie o 60 mm)
šírka pracovnej dosky/stola 500/560 mm
výška stola (bez matraca) 685 – 1135 mm
Trendelenburg/anti-Trendelenburg 30°/30°
bočný náklon 25°/25°
regulácia opierky hlavy 60°/90°
regulácia opierky pliec 80°/40°
regulácia opierky nôh 15°/90°
pozdĺžne zväčšenie stola 350 mm
výška obličkovej lavičky 121 mm (voliteľné)
funkcia flex-reflex 210°/100°
prípustné zaťaženie stola 300 kg

 

Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij