Nemocničné lôžko LUNA

Nemocničné lôžko je založené na stĺpikovej konštrukcii. Riadenie ložného segmentu a ďalších špeciálnych funkcii sa vykonáva prostredníctvom elektrického ovládača. Konštrukcia lôžka je vyrobená z lakovanej ocele, ktorá je odolná voči UV žiareniu, mechanickému poškodeniu a dezinfekčným prostriedkom. Operadlá lôžka sú vyrobené z plastu s farebnými prvkami. Konštrukčné elementy podvozka a čiastocne aj ložnej plohy sú pokryté estetickým plastovými krytmi.

Ložná ploha sa skladá zo štyroch segmentov, ktoré sú elektricky regulovateľné. Segmenty ložnej plohy sú vyplnené štandardne panelmi z plastu. Segmenty operadla pliec a nôh majú autoregresnú funkciu počas zdvíhania ložnej polohy. Segment operadla pliec má taktiež CPR funkciu vykonávanú mechanicky prostredníctvom implementovaných ovládacích pák, ktoré sú k dispozícii na oboch stranách lôžka. Lôžko má na rohoch nárazníky, ktoré chránia lôžko aj steny pri manipulovaní s lôžkom.

Špeciálna konštrukcia lôžka umožňuje RTG snímkovanie a monitorovanie pacienta C-ramenom v oblasti od hlavy až ku kolenám, alebo iba v oblasti pliec. Konštrukcia na stĺpikoch umožňuje taktiež monitorovanie pacienta pomocou C-ramena. Snímkovanie RTG je možné pri vyplnení segmentov lôžka doskami HPL.

Nemocničné lôžko je vybavené kolieskami s priemerom 150 mm, má funkciu centrálneho uzamykania koliesok. Na všetkých štyroch kolieskach je páka na mechanickú blokáciu koliesok. Podvozok má funkciu smerovej jazdy. Je možnosť doplniť piate koliesko, ktoré uľahčuje manévrovanie s lôžkom.

Technické parametre:

Celková dĺžka 2140 mm
Celková šírka 1030 mm
Rozmery ložnej plochy 1950 x 850 mm
Zväčšenie ložnej plochy do 250 mm
Rozsah regulácie výšky 430 do 810 mm
Regulácia operadla pliec 0° do 75°
Regulácia operadla nôh 0° do 45°
Regulácia operadla lýtok 22°
Funkcia Trendelenburg 16°
Funkcia anti-Trendelenburg 16°
Funkcia autoregresie operadla pliec 110 mm
Funkcia autoregresie segmentu nôh 50 mm
Priemer koliesok 150 mm
Maximálne zaťaženie 230 kg

 

LUNA
Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij