Nemocničné lôžko HAWK

Lôžko HAWK je základné nemocničné lôžko vyhradené na nemocničné oddelenia. Jeho jednoduchá konštrukcia je najväčšia výhoda, ktorá sa premieta do nízkej ceny nákupu a do nízkych prevádzkových nákladov. Na druhej strane doplnkové vybavenie značne zvyšuje funkčnosť lôžka.

Konštrukcia lôžka je vyrobená z lakovaných oceľových profilov odolných voči mechanickému poškodeniu, umývaniu a dezinfekcii. Dvojsegmentová ložná plocha je vyplnená neodnímateľnou kovovou mriežkou. Lakované operadlá lôžka stanovujú konštrukčnú jednotu s nohami lôžka a sú vyplnené laminovanou drevorieskou.

Ložná plocha lôžka je dvojsegmentová a má pohyblivý segment operadla pliec pomocou západkového mechanizmu. Nemocničné lôžko je vybavené štyrmi kolieskami s brzdou.

Technické parametre:

Celková dlžka 2150 mm
Celková šírka 1000 mm
Výška ložnej plochy (bez matraca) 500 mm
Uhol sklonu operadla pliec 0-70°
Priemer jazdných koliecok 125 mm
Maximálne zaťaženie 230 kg

 

Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij