Nemocničné lôžko CONDOR

Diferenciácia je najdôležitejšia výhoda nemocničného lôžka CONDOR. Unikátne riešenia v tejto triede lôžok a bohaté doplnkové vybavenie v spojení so zaujímavým dizajnom umožnuje použitie lôžok na väčšine nemocničných oddeleniach.

Konštrukcia lôžka je vyrobená z lakovaných oceľových profilov odolných voči mechanickému poškodeniu, umývaniu a dezinfekcii. Operadlá lôžka sú štandardne vyrobené z oceľových lakovaných rúrok a z odnímatelných HPL dosiek. Voliteľne môže byť lôžko vybavené plastovými operadlami.

Ložná plocha lôžka je dostupná vo verzii dvoj, troj a štvorsegmentovej. Ložná plocha je štandardne vyplnená neodnímateľnou kovovou mriežkou. Voliteľne môže byť vyplnená doskami HPL. Regulácia segmentov ložnej plochy je realizovaná pomocou západkového mechanizmu, plynovej pružiny alebo rastru.

Nemocničné lôžko CONDOR je vybavené štyrmi kolieskami s brzdou.

Technické parametre:

Celková dĺžka 2180 mm
Celková šírka 960 mm
Výška ložnej plochy 500 mm
Rozmery ložnej plochy 850 x 2000 mm
Uhol sklonu operadla pliec 0-70°
Uhol sklonu operadla nôh (4 segmenty) 40°
Uhol sklonu lýtok (3 segmenty) 20°
Priemer jazdných koliesok 125 mm
Maximálne zaťaženie 230 kg
Funkcia autoregresie operadla pliec (voliteľné) 110 mm
Predlženie ložnej plochy 200 mm

 

Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij