MODULUS modulárny systém na operačné sály

Systém zabudovaných panelov na operačných sálach MODULUS s antibakteriálnym povrchom SILVERcoat

Substancia na báze iónov striebra je účinná na široké spektrum baktérií, kvasiniek, plesní, vrátane baktérii odolným voči antibiotikám ( t. j. "superbugs", napr. MRSA). Antibakteriálna substancia je účinná až do teploty 300 ° C a pri pH medzi 1 a 13, co je nad limitom štandardných povrchov na operačných sálach.

Prečo si vybrať systém zabudovaných panelov MODULUS pre operačné sály 

Aseptické priestory
Konštrukcie stien, stropov a iných stavebných prvkov a ich vzájomného prepojenia s cieľom odstrániť tažko prístupné miesta, kde sa môžu hromadiť baktérie. Steny sa ľahko čistia a umožnujú dezinfekciu komerčne dostupnými dezinfekčnými prostriedkami.

Produkty vyrobené spoločnosťou FORMED môžu byť pokryté náterom s antibakteriálnymi vlastnosťami. Náter redukuje široké spektrum mikroorganizmov, vrátane baktérii, kvasiniek a plesní. Aktívna antibakteriálna ochrana je založená na iónoch striebra. Antibakteriálne zložky sú v súlade s požiadavkami pre kontakt s potravinami (EPA, FDA, NSF, EFSA). Vzhladom k vyššie uvedeným vlastnostiam náteru by mali byť tieto produkty určené predovšetkým do nemocníc a do iných inštitúcií poskytujúcich zdravotnú starostlivosť.

Trvácna konštrukcia
Pre výrobu panelov, dverí, okien sa používajú materiály hlavne z nerezovej ocele. Tento typ ocele je odolný voči korózii, takže životnosť systému panelov je veľmi dlhá; dlhšia ako životný cyklus operačnej sály.

Jednoduchý a rýchly postup inštalácie
V sálach kde je panelový systém, je ľahký prístup k inštalácií plynu, elektrickej energie a ventilácii a v prípade poruchy je oprava jednoduchá. Demontáž a opätovnú montáž systémových komponentov môže v tomto prípade vykonať zamestnanec technického oddelenia nemocnice bez špeciálneho školenia a nutnosti špeciálneho náradia.

Schopnosť modifikácie alebo opätovného použitia systému
V každej fáze používania operačnej sály môžu byť panely upravené alebo prestavané. Možné je tiež integrovať nové prvky systému a jeho začlenenie do existujúcich riešení. V prípade poškodenia panelov je možná rýchla výmena, bez toho, aby ste museli prerušit kontinuitu práce na operačnej sále.

Moderný a estetický vzhľad priestorov
Zabudovaný panelový systém sa stal štandardom pre rozvinuté krajiny pri navrhovaní nových a modernizáciu existujúcich operačných sál. Je to metóda, ako získať moderný vzhľad na operačnej sále. Voľba farby na operačnej sále má vplyv na estetiku miestnosti, má tiež vplyv na pohodu zdravotníckeho personálu.

Výhodný pomer investičných nákladov k nákladom na náhradu v čase
Konštrukcia operačného systému montážneho panelu je spojená s vyššími počiatočnými investičnými nákladmi než väčšina alternatív. Avšak, náklady na udržiavanie správneho technického stavu týchto alternatív v priebehu prevádzky je oveľa vyššia ako v prípade inštalácie panelového systému.

Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij