HIPO vyšetrovací stôl

Základný vyšetrovací stôl pre lekárske ošetrenie

Vyšetrovací stôl HIPPO je určený na vykonávanie základných ošetrení. Stôl v kombinácii so špeciálnym vybavením môže byť určený na vyšetrenia: chirurgické, gynekologické, urologické, proktologické a iné.

Konštrukcia vyšetrovacieho stola
Stôl je vyrobený z lakovaných oceľových profilov, ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu a dezinfekčným prostriedkom. Môže byť vyrobený aj z nerezovej ocele OH18N9.

Funkcie vyšetrovacieho stola
Stôl má funkciu regulácie výšky pomocou hydraulickej pumpy poháňanej nožnými pákami, ktoré sú dostupné po oboch stranách stola. Posun stola pri funkcii Trendelenburg a anti-Trendelenburg je vykonávaný pomocou plynovej pružiny. Mobilná podstava stola má centrálny uzamykací systém všetkých 4 koliečok a zámok na uzamknutie jedného koliečka v smere jazdy.

Funkcie pracovnej dosky vyšetrovacieho stola
Štvorsegmentová pracovná doska umožňuje polohovanie pacienta v polohe sedenia, ležania, pololežania a v pozícii flex a reflex. Regulácia segmentov stola (operadlo chrbta, opierka hlavy a opierka nôh) je realizovaná pomocou plynovej pružiny. Konštrukcia pracovnej dosky stola umožňuje vykonávanie RTG pod všetkými segmentami. Matrace na jednotlivé segmenty sú vyrobené z polyuretánovej peny, ktorá je pokrytá antistatickou ekokožou.

Technické parametre:

Celková dĺžka stola 2020 mm
Celková šírka stola 550 mm
Minimálna výška stola (s matracom) 810 mm
Maximálna výška stola (s matracom) 1050 mm
Regulácia operadla pliec -40° do 80°
Regulácia operadla hlavy -40° do 50°
Sklon v pozícii Trendelenburg 25°
Sklon v pozícii anti-Trendelenburg 12°
Regulácia sklonu operadla (vertikálne) -90° do 15°
Regulácia sklonu operadla (horizontálne) 0° do 180°
Maximálne prípustné zaťaženie 180 kg


 

Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij