Gynekologické a urologické vyšetrovacie stoly FEMI

Gynekologicko-urologické kreslá FEMI 1 a FEMI 2


Konštrukcia kresla je vyrobená z lakovaných oceľových profilov, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu, účinkom dezinfekcie a je chránená plastovým krytom. Segmenty kresla sú pokryté bezšvovým čalúnením, ktoré je dostupné v rôznych atraktívnych farbách.

Stabilná konštrukcia kresla je pokrytá neodnímateľným plastovým krytom alebo krytom z nerezovej ocele, ktoré zabezpečuje dlhodobé užívanie. Intuitívne a užívateľsky prívetivé, ovládané pomocou nožných pedálov alebo ručnými pákami, čo spôsobuje, že kreslá sú veľmi funkčné.

Kreslá sú ponúkané vo verzii elektrickej alebo mechanickej so širokou škálou doplnkov, vďaka ktorým možno vybrať produkt, ktorý odpovedá potrebám zákazníka. Hladké a uzavreté povrchy a bezšvové čalúnenie bez záhybov činia kreslo ľahko dezinfikovateľné.

Kreslá s diferencovanou ponukou a cenami

FEMI 1                elektrické kreslo má reguláciu výšky a segmentov pliec a sedenia realizovanú pomocou elektrických ovládačov, ktoré sú vstavané v konštrukcii alebo káblovým ovládačom
FEMI 1 elektricko-mechanické             kreslo má reguláciu výšky nastaviteľnú pomocou elektrického ovládača, ktorý je zabudovaný do konštrukcie alebo ovládačom káblovým, ostatné funkcie sú regulované mechanicky (plynová pružina) za pomoci páky
FEMI 2

mechanické                           

kreslo bez regulácie výšky, ostatné funkcie sú regulované mechanicky (plynová pružina) za pomoci páky

Technické parametre:

Celková dĺžka v horizontálnej polohe:  
- s nožným segmentom 1790 mm
- bez nožného segmentu 1375 mm
Celková šírka 685 mm
Šírka sedenia a operadla pliec 615 mm
Regulácia výšky sedenia (FEMI 1) od 600 mm do 1000 mm
Stála výška sedenia (FEMI 2) 850 mm
Regulácia operadla pliec 0° - 80°
Regulácia segmentu sedenia 0° - 30°
Maximálne zaťaženie 180 kg
Jednostranný pozdĺžny sklon

 

 

Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij