Detský transportný vozík Jumbo

Detský transportný vozík Jumbo vhodný na prepravu malých pacientov v interiéri nemocnice.

Konštrukcia transportného vozíka je na dvoch stĺpikoch. Podvozok aj ložná plocha sú vyrobené z lakovaných oceľových profilov, ktoré sú odolné voči UV žiareniu, mechanickému poškodeniu, dezinfekcii a čistiacim prostriedkom. Plastový kryt podvozku má priestor na fľašu alebo osobné veci pacienta.

Ložná plocha vozíka je dvojsegmentová vyplnená doskou HPL.  Regulácia výšky ložnej plochy a funkcií Trendelenburg a anti-Trendlenburgje je realizovaná hydraulicky za pomoci nožnej páky. Regulácia sklonu segment operadla pliec je realizovaná pomocou plynovej pružiny s brzdou.

Jazdný podvozok transportného vozíka je vybavený centrálnou blokádou koliesok. Voliteľne môže byť vybavený piatym kolieskom, ktoré v značnej miere zvyšuje jazdné vlastnosti vozíka.

Transportný vozík:

Celková dĺžka 1430 mm
Celková šírka 720 mm
Rozsah nastavenie výšky 565 - 895 mm
Dĺžka ložnej plochy 1300 mm
Šírka ložnej plochy 530 mm
Regulácia operadla pliec 0° - 70°
Funkcia Trendelenburg 19°
Funkcia anti-Trendelenburg 19°
Priemer jazdných koliesok 200 mm
Maximálne zaťaženie 50 kg

 

 

Sea world 2
Sea world 1
Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij