Aktuálnosti

Odporúčané produkty:

2017-05-30

Prečo si vybrať MODULUS - modulárny panelový systém?

Systém má niekoľko charakteristík, ktoré je potrebné vyzdvihnúť.

 

Aseptické miestnosti - sterilné podmienky
Konštrukcie stien, stropov a iných stavebných prvkov a ich vzájomného prepojenia s cielom odstránit tažko prístupné miestach, kde sa môžu hromadit baktérie. Steny sa lahko cistia a umožnujú dezinfekciu komercne dostupnými dezinfekčnými prostriedkami.
Trvácna konštrukcia
Pre výrobu panelov, dverí, okien sa používajú materiály hlavne z nerezovej ocele. Tento typ ocele je odolný voci korózii, takže životnost systému panelov je velmi dlhá; dlhšia ako životný cyklus operačnej sály.
Jednoduchý a rýchly postup inštalácie
V sálach kde je panelový systém, je lahký prístup k inštalácií plynu, elektrickej energie a ventilácii a v prípade poruchy je oprava jednoduchá. Demontáž a opätovnú montáž systémových komponentov môže v tomto prípade vykonat zamestnanec technického oddelenia nemocnice bez špeciálneho školenia a nutnosti špeciálneho náradia.
Schopnosť modifikácie alebo opätovného použitia systému
V každej fáze používania operacnej sály môžu byt panely upravené alebo prestavené. Možné je tiež integrovat nové prvky systému a jeho zaclenenie do existujúcich riešení. V prípade poškodenia panelov je možná rýchla výmena, bez toho, aby ste museli prerušit kontinuitu práce na operacnom sále.
Moderný a estetický vzhľad priestorov
Zabudovaný panelový systém sa stal štandardom pre rozvinuté krajiny pri navrhovaní nových a modernizáciu existujúcich operacných sál. Je to metóda, ako získat moderný vzhlad na operacnej sále. Volba farby na operacnej sále má vplyv na estetiku miestnosti, má tiež vplyv na pohodu zdravotníckeho personálu.
Výhodné investičné náklady
Konštrukcia operacného systému montážneho panelu je spojená s vyššími pociatocnými investicnými nákladmi než väcšina alternatív. Avšak, náklady na udržiavanie správneho technického stavu týchto alternatív v priebehu prevádzky je oveľa vyššia ako v prípade inštalácie panelového systému.

Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij