O firme

O nás

Spoločnosť FORMED SK

Spoločnosť FORMED SK, s. r. o. je autorizovaný predajca produktov a služieb spoločnosti Formed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. 

 
FORMED je výrobca a sprostredkúvateľ zdravotníckeho vybavenia -  zaoberá sa výrobou nemocničných lôžok, vyšetrovacích lôžok, prepravných vozíkov, nočných stolíkov, operačných stolov, zabudovaného špeciálneho antibakteriálneho panelového systému na operačné sály, nerezového nábytku, ale aj nábytku do čakární, na recepcie, do ambulancií a pod., taktiež realizuje stavby na kľúč v zdravotníckom odvetví. Poslaním je nepretržitý rast spoločnosti s cieľom uspokojiť očakávania zákazníkov. Spoločnosť zavádza nové produkty na trh a implementuje do spoločnosti inovatívne výrobné technológie.

Inžinieri a technológovia spoločnosti sú autori viacerých veľmi úspešných a uznaných konštrukcií špecializovaných ošetrovateľských lôžok, nosidiel a iných produktov, ktoré sa používajú v zdravotníckych zariadeniach.

Spoločnosť FORMED je na trhu od roku 2009 a počas svojej existencie predala viac ako 45 000 produktov a zrealizovala viac ako 27 veľkých projektov na kľúč.

Produkty sú vyrobené z certikovaných kvalitných materiálov a komponentov, ktoré zabezpečujú najvyššiu kvalitu dokončených produktov. Vyrábané sú v súlade so Systémom riadenia kvality ISO-9001 a ISO-13485 v modernej fabrike situovanej v meste Lodygowice, v Poľsku.

Produkty spĺňajú požiadavky Európskej smernice o zdravotníckych zariadeniach 93/42/EEC a majú označenie CE. Nábytok určený pre zdravotnícke zariadenia má HYGIENICKÝ CERTIFIKÁT vydaný NÁRODNÝM ÚSTAVOM VEREJNÉHO ZDRAVIA A HYGIENY.

Aplikácia CNC strojov garantuje precízne spracovanie dielov – proces sekania dielov je efektívne zautomatizovaný použitím lasera alebo plazmy, skladanie dielov zahŕňa použitie moderného skladacieho lisovacieho stroja.

Do výrobného procesu zavádzame inovatívne technológie spolu s modernými prístrojmi. Povrch konštrukčných prvkov sa čistí pomocou brúsenia tryskovou metódou, čo zabezpečuje , že povrch je vhodne pripravený na postrek lakom, čo je rozhodujúce pre správnu trvanlivosť a estetiku vrstvy laku.

Tým, že máme vlastné moderné technológie a vysoko kvalifikovaných zamestnancov, sme schopní vyprodukovať aj netypické série podľa požiadaviek zákazníka, alebo špecializované projekty.

 

Radi budeme s Vami spolupracovať.

Prosím neváhajte nás kontaktovať.

 

 

Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij