O firme

O nás

Spoločnosť Formed
FORMED je výrobca a sprostredkúvateľ zdravotníckeho vybavenie, realizuje stavby na kľúč v zdravotníckom odvetví. Naším poslaním je nepretržitý rast spoločnosti s cieľom uspokojiť očakávania zákazníkov. Zavádzame nové produkty na trh a implementujeme do spoločnosti inovatívne výrobné technológie.

 

Orgnizácia

FORMED Group je efektívna organizácia pozostávajúca z 2 spoločností zodpovedných za určité úlohy.
FORMED Sp.k. je zodpovedný za predaj, realizáciu a servis.
FORMED PRO Sp. Z o.o. vyrába zdravotnícke vybavenie.
Presné zadefinovanie úloh a zodpovedností nám umožňuje špecializovať sa, zefektívniť organizáciu, urýchliť procesy a tým dosiahovať naše ciele.


Ľudia
Spoločnost FORMED je tvorená zamestnancami a oni sú jej najväčšia hodnota. Zamestnanci FORMEDU majú rozsiahle skúsenosti získané dlhoročnou prácou v zdravotníckom odvetví. Inžinieri a technológovia spoločnosti FORMED PRO sú autori viacerých velmi úspešných a uznaných konštrukcií špecializovaných ošetrovatelských lôžok, nosidiel a iných produktov, ktoré sa používajú v zdravotníckych zariadeniach.

Spolupráca
Spolupráca s našimi pravidelnými partnermi určuje silu nášho projektu. Pri plnení veľkých a ambicióznych úloh spolupracujeme s renomovanými spoločnosťami, ktoré sa špecializujú na svoje oblasti.

Túžba
Naša práca je našou vášňou. Robíme všetko s veľkou starostlivosťou a pozornosťou k detailu a usmievajúcej sa tvári.

Ambície
Sme ambiciózni a stanovujeme si vysoké ciele. Ich dosiahnutie je mierou našich úspechov. Úspech a prosperita spoločnosti sú naše profesionálne sny.

Pozývame Vás k spolupráci !

Vytvorte si budúcnosť s nami !
_
Predseda predstavenstva Formed Sp. z o.o. S.k.
Piotr Semla
Predseda predstavenstva Formed Pro Sp. z o.o.
Tomasz Kania

FORMED team -2009


FORMED team -2016

 

Copyright 2011 Formed | návrh a realizácia: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij